Зняти квартиру у Варшаві

Присяжний письмовий переклад

Записати дитину до школи або дитячого садка у Варшаві

Навчання у Польщі

Реєстрація фірм у Польщі

Усний переклад у Варшаві

Комерційна нерухомість у Варшаві

Дозвіл на проживання у Польщі

Рахунок у Польському банку

fields

Відкрити фірму в Польщі, купити готову sp. z o.o.

Ми професійно допоможемо відкрити фірму в Польщі, також у нас Ви можете купити фірму в Польщі, вже готову до роботи. Фірма матиме всі необхідні для ведення діяльності документи, печатку, а також в комплекті Ви отримуєте відкритий банківський рахунок. У нас Ви також отримаєте юридичний і бухгалтерський супровід діяльності фірми

fontawesome2

Зняти квартиру у Варшаві

Якщо Ви хочете зняти квартиру у Варшаві, то саме ми зможемо Вам у цьому допомогти. Підбір житла здійснюється відповідно до побажань клієнта. Ми допомагаємо знайти житло в Варшаві як студентам, так і працюючим у Варшаві людям і бізнесменам.

unsplash_52b5ec8515a34_1

Навчання у Польщі

Вас приваблює навчання у Польщі? Освіта в Польщі є однією з найдоступніших у Європі, а якість при цьому набагато вища ніж у країнах колишнього СРСР. Ми допоможемо Вам вибрати відповідний навчальний заклад і напрям навчання, що дозволить Вам отримати освіту в Польщі - одній з країн Євросоюзу. Ми підготуємо повний і правильний пакет документів для вступу, і подамо Ваші документи безпосередньо до приймальної комісії університету. Навчання у Польщі відкрите для кожного!

rose-papers

Комерційна нерухомість у Варшаві

Вам потрібне приміщення для офісу, магазину, надання послуг у Варшаві? Ми знайдемо його для Вас!

unsplash_52b5ec8515a34_1

Рахунок у Польському банку

Вам потрібен рахунок у Польському банку? Ми легко вирішимо це питання, і Ви будете мати рахунок у Польському банку після нескладної процедури, яка триває максимум 1 годину. Рахунок у Польському банку дозволить Вам тримати Ваші гроші в безпеці, без ризиків і наслідків! Також допоможемо відкрити рахунок у Польському банку для юридичних осіб, навіть без Вашої присутності.

boxtrolls

Перекладач у Варшаві

Ви не знаєте польської або англійської мови, і їдете до Варшави? Вам потрібен перекладач у Варшаві? Ми допоможемо Вам знайти спільну мову з іноземцями, і зробимо Ваш візит до Варшави успішним.

unsplash_52b5ec8515a34_1

Дозвіл на проживання у Польщі або Карта Побиту

Ми допоможемо Вам легалізувати своє перебування в Польщі, отримавши дозвіл на проживання в Польщі. Підготуємо повний пакет документів для подачі заяви на отримання карти побиту (karta pobytu), заповнимо усі необхідні анкети, подамо Ваші документи в орган у справах іноземців.

unsplash_52b5ec8515a34_1

Записати дитину в дитячий садок або школу у Варшаві

Ви приїжджаєте до Варшави з дітьми і не знаєте, як записати їх в польський садочок чи школу? Ми підберемо дитячий садок, школу відповідно до Ваших побажань, допоможемо підготувати документи і зробимо так, щоб Ваша дитина була прийнята.

Наші послуги

Наша компанія надає якісні послуги в сфері імміграції в Польщу і підтримки іноземців в Польщі. Якщо Ви замислюєтеся як іммігрувати до Польщі з України, або будь-якої іншої країни, то Вам напевно будуть цікаві послуги, які ми пропонуємо нашим клієнтам. Імміграція в Польщу з України на сьогоднішній день стала дуже популярною темою, на якій з тих чи інших причин багато хто зосередився. Через необізнаність в цій темі, міграція до Польщі багатьом видається як складний, незрозумілий і дорогий захід. Ми ж робимо цей процес легшим, роз’яснюючи клієнтам всі тонкощі міграції до Польщі та супроводжуючи їх в багатьох питаннях, пов’язаних з реєстрацією фірм, веденням бізнесу, навчанням, орендою житла, проживанням в Польщі. Зателефонуйте або напишіть нам, і ми відповімо на всі питання, розвіємо сумніви, підкажемо і допоможемо у Вашій конкретній справі.