Відкрити рахунок у польському банку для юридичних і фізичних осіб

Відкрити рахунок у польському банку - фото 1

Вам або Вашій фірмі потрібен рахунок у Польському банку?


Ми надамо Вам повний супровід і відкриємо рахунок як для іноземця-фізичної особи, так і для іноземної компанії.
Ми індивідуально підійдемо до Вашого питання та оберемо для Вас найоптимальніший банк і вид рахунку.
З нашою допомогою можна відкрити рахунок як для фізичної, так і для юридичної особи.

ЦІНА ПОСЛУГИ:
Відкриття рахунку для фізичної особи:
120 Євро (при особистій присутності – необхідно приїхати до Польщі);
350 Євро (без приїзду до Польщі – дистанційне відкриття рахунку)
Відкриття рахунку для юридичної особи:
500 Євро (як дистанційно, так і при особистій присутності клієнта)

Якщо Ви хотіли б також мати депозитарну сейфову скриньку у польскому банку, то для Вас є корисна інформація тут

З нашою допомогою можливо відкрити рахунок у польському банку як для фізичних, так і для юридичних осіб.
Рахунок у Польщі можуть відкрити будь-які іноземні фірми – це законно, а також безпечно.
Крім цього, рахунок у Польщі дозволить Вам надійно зберігати свої гроші в обраній Вами валюті. Місцеві банки дозволяють мати рахунок у Польщі в таких валютах як євро, долар, швейцарський франк, фунт стерлінгів, шведська крона, датська крона, норвезька крона, чеська крона, японська єна, і звичайно ж польський злотий.
Після відкриття рахунку Вам буде надана безкоштовна послуга інтернет-банкінгу, що дозволить Вам контролювати свій рахунок у Польщі, просто сидячи за комп’ютером у себе вдома в своїй країні.
Відкрити рахунок в польському банку можна й не приїжджаючи особисто до Польщі – сконтактуйтеся з нами і ми розповімо Вам які документи необхідні для того, щоб ми відкрили Вам рахунок без Вашої особистої присутності.
Відкриття рахунку для фізичної особи без особистої присутності триває приблизно 12 днів.
Рахунок в польському банку для юридичної особи ми відкриємо за 2-3 тижні.

При відкритті рахунку без особистої присутності та без приїзду до Польщі, ми пропонуємо нашим клієнтам відкрити рахунок у надійному польському банку , що належить до європейської фінансової компанії, що надає послуги в сфері банківської діяльності, страхування і управління власністю.

Банк досить надійний, входить до п’ятірки найбільших польських банків, має широку мережу відділень на території Польщі та одну з найзручніших систем інтернет-банкінгу для управління своїм рахунком. Банком також розроблені спеціальні програми для мобільних телефонів і планшетів, за допомогою яких можна повністю контролювати і управляти своїми рахунками, здійснювати платежі, знаходячись в будь-якій точці світу.

Для наших клієнтів ми відкриваємо в пропонованому польському банку рахунки в польських злотих, євро і доларах. До рахунку в злотих видається банківська картка VISA, а до рахунку в Євро – карта Maestro. До рахунку в доларах польські банки не видають карт. Карти можна з упевненістю використовувати для платежів в магазинах, зняття коштів у банкоматах, а також для покупок в інтернеті.

Власники рахунків в злотих в польському банку безкоштовно (без комісії) можуть знімати гроші в багатьох банкоматах Польщі, безкоштовно класти гроші на рахунок в терміналах банку, безкоштовно переказувати гроші на інші рахунки інших банків у Польщі через систему інтернет-банкінгу. Оплата за володіння банківською картою в злотих – 7 злотих (2 долари) на місяць, але якщо Ви за місяць, розплачуючись карткою (наприклад, зробите покупку в інтернеті), витратите хоча б 300 злотих, то банком з Вас не буде взята ця оплата.

Оплата за володіння банківською картою в Євро – 1,50 злотих на місяць, без можливості обнулення оплати, як описано у випадку з картою в злотих. При цьому Ви також можете безкоштовно класти/знімати євро у відділенні банку. За банківські перекази з Євро рахунку на інші рахунки в Польщі або будь-якої країни світу буде оплата в розмірі 5 злотих.

У загальній сумі, володіючи рахунками в злотих, євро і доларах, Ви будете платити 7 + 1,5 = 8,5 злотих на місяць (2,5 доларів). Якщо за місяць зробите покупки з картки у злотих на суму від 200 злотих, то заплатите за обслуговування банком всіх рахунків всього 1,50 злотих.

При бажанні клієнта приїхати до Польщі і бути присутнім при відкритті рахунку в Польському банку особисто, ми надаємо широкий вибір банків, відкриття рахунку з нашою допомогою можливе в найнадійніших банках Польщі.

Отзывы клиентов об учебе в Польше

 • Спасибо вашей организации, и непосредственно консультанту Андрею,который помогал мне. Все было оперативно,качественно,профессионально. С вами приятно иметь дело.

 • Залишити відгук

  Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*

  *

  code

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
  (16 голосів, в середньому: 5 / 5)