Навчання у Польщі

Навчання у Польщі - фото 1

Вас цікавить навчання у Польщі?

Хочете отримати якісну європейську освіту у Польщі?

Пропонуємо Вам нашу послугу – вступ у Польські університети.
Вища освіта і навчання у Польщі є одними з найдоступніших в Євросоюзі, а за якістю освіта у Польщі набагато перевершує освіту в країнах колишнього СРСР. Набагато, в позитивному сенсі, відрізняється як методика навчання студентів в Польських університетах і коледжах, так і ставлення до студентів в цілому.
Ми допоможемо Вам вибрати відповідний навчальний заклад, а також напрямок навчання.
Підготуємо повний і правильний пакет документів для вступу, а також подамо Ваші документи прямо до приймальної комісії університету.
Вам залишиться тільки почекати запрошення до Вашого університету, після отримання якого Ви зможете поїхати до Польщі за новими знаннями!
Навчання у Польщі відкриває безліч додаткових можливостей, таких як право отримати дозвіл на проживання у Польщі, право після закінчення навчання отримати 1 рік дозволу на проживання в Польщі для пошуку роботи, право працевлаштуватися у Польщі, чи відкрити бізнес у Польщі.
Ми пропонуємо нашим клієнтам вступ до таких популярних університетів Варшави: Університет Лазарського (Lazarski University), Університет Вістула (Vistula University), Академія Леона Козьмінського (Kozminski University), Колегіум Цівітас (Collegium Civitas), Університет Альмамер (AlmaMer University), Вища Школа Менеджменту у Варшаві (Warsaw Management University), Університет Фінансів та Управління у Варшаві (Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania), і багато інших.

Вартість послуги: 380 євро.

Включає в себе наступні компоненти:
1. Індивідуальний підбір університету і програми навчання
2. Переговори з приймальною комісією
3. Підготовка комплекту документів для подачі
4. Подача документів безпосередньо в обраний університет у Польщі
5. Допомога в підготовці документів для отримання польської Візи

Відгуки клієнтів про нашу допомогу вступу до Польских ВНЗ:

 • В прошлом году воспользовались услугами. Поступали в Академия Леона Козьминского. Остались очень довольны, документы были оформлены в срок без каких либо сбоев. Получили грамотную и качественную консультацию. Благодаря советам ребят избежали многих проблем. Рекомендую не пожалеете.

 • Залишити відгук

  Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені*

  *

  code

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
  (11 голосів, в середньому: 4.6 / 5)