Дозвіл на проживання в Польщі, Карта побиту

Вид на жительство в Польше, Карта Побыту - фото 1

Ви хочете легалізувати своє перебування у Польщі і отримати карту побиту?

Напевно багатьох з Вас цікавить як отримати посвідку на проживання в Польщі громадянину України, або як виїхати до Польщі на ПМЖ з України. Чому ж всіх так цікавить ця “karta pobytu w Polsce”?

ЦІНА НАШИХ ПОСЛУГ – ВІД 320 ЄВРО. Подзвоніть або напишіть нам, щоби дізнатися, які варіанти ми можемо запропонувати конкретно у Вашому випадку

Способи отримання карти побиту в Польщі:
1. Навчання у Польщі (денна форма навчання або курси польської мови)
2. Робота в Польщі (офіційна робота на підставі договору: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło)
3. Бізнес у Польщі (Для учасників польських фірм, а також членів правління польських компаній)

Що входить в наші послуги отримання дозволу на проживання у Польщі:
1. Запис на конкретний день і час на подачу документів в орган у справах іноземців
2. Підготовка документів, заповнення анкет для подачі на карту побиту
3. Повний супровід клієнта в орган у справах іноземців в день подачі документів та в день отримання карти
4. Повний супровід протягом усього процесу розгляду справи про отримання карти побиту – здійснення функції представника в органі у справах іноземців, отримання кореспонденції у справі і підготовка відповідей на різні запити цього органу
5. Всі державні платежі, пов’язані з розглядом справи і видачею картки побиту
Для початку визначимося що таке karta pobytu, і які бувають її види.
Під цим терміном зазвичай розуміють дозвіл на проживання в Польщі. Коли іноземець отримує дозвіл на проживання, то на підтвердження цього факту йому видають карту побиту – документ, що має вигляд пластикової картки, на якій розміщені дані іноземця, вид і термін дії карти.

Карта має кілька видів:
1. karta pobytu czasowego – це карта тимчасового проживання в Польщі (тимчасовий дозвіл на проживання). Вона видається на термін до 3 років, після чого необхідно заново подавати документи на тимчасову посвідку на проживання в Польщі.
Наприклад, карта побиту для студента є саме тимчасовим дозволом на проживання.

2. karta stałego pobytu – це карта постійного проживання в Польщі. Дозвіл на постійне проживання в Польщі видається іноземцю назавжди, але кожні 10 років необхідно просто міняти стару картку на нову. Такий вид документа можуть отримати тільки деякі категорії іноземців, які планують переїхд до Польщі, зокрема які: хочуть отримати карту побиту в Польщі на підставі карти поляка; у яких є польське коріння; які є у шлюбі з громадянином Польщі; в інших спеціальних випадках. Тому перед тим, як виїхати в Польщу на постійне проживання необхідно уточнити, чи виконуєте Ви всі умови видачі посвідки на постійне проживання і чи є у Вас всі необхідні документи. Якщо немає, то переходимо до наступного виду.

3. zezwolenie na pobyt długoterminowego rezydenta UE – це дозвіл на проживання довгострокового резидента ЄС. Такий вид дозволу отримують іноземці, які перебували на території Польщі безперервно як мінімум 5 років, і в перебігу 3 останніх років перед подачею документів мають стабільне і регулярне джерело доходів. Цей вид карти побиту є найбільш зручним варіантом для тих, хто не має польських коренів або карти поляка, але хоче отримати дозвіл на проживання в Польщі після 5 років проживання в цій країні. Дозвіл на проживання довгострокового резидента ЄС видається також назавжди, але кожні 5 років необхідно обмінювати картку на нову.

Щоб зрозуміти, чому вид на проживання в Польщі для українців є таким цікавим, давайте подивимося що дає карта побиту в Польщі:
• право вільно і без віз подорожувати по всіх країнах Шенгенської зони;
• право працювати в Польщі (в багатьох випадках);
• право подавати документи на отримання американської, британської, іншої візи не покидаючи територію Польщі;
• можливість оформлювати на себе кредити, іпотеки, лізинг.
Також, вид на проживання в Польщі дозволить Вам не витрачати час в аеропорту на паспортному контролі – прохід усіх контролів істотно спрощується. Варто показати карту в віконце і Вас пропустять без багатьох зайвих питань.

5
Оставить отзыв

avatar
newest oldest
Станислав
Guest
Станислав

Обратились за рядом услуг(поиск квартиры,открытие фирмы, карта побыта). Всегда все услуги были предоставлены качественно и профессионально. За время взаимоотношений не возникало никаких негативных вопросов. Рекомендую как отличного специалиста в этой сфере деятельности. Спасибо за помощь.

Людмила
Guest
Людмила

Неодноразово зверталася по ряду питань (карта побиту, пошук квартири, страхування, підключення Інтернету) отримувала вичерпані відповіді та допомогу як в побутових питаннях так і в оформленні документів. Дуже дякую.

Maryna Yevtushenko
Guest
Maryna Yevtushenko

Вся наша родина ДЯКУЄ Андрію! Він допоміг нам з переїздом до Польщі, всі папери були зроблені професійно і швидко. Дякуємо за карти побиту, за допомогу з пошуку квартири, за допомогу з школою і садочком!!! Дякуємо за те, що завжди залишаєтеся на зв’язку, як “Служба підтримки” у самих різноманітних питаннях!!! ДЯКУЄМО!!!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...