Відкрити фірму в Польщі

Ми професійно допоможемо відкрити фірму в Польщі. Фірма матиме всі необхідні для ведення діяльності документи, печатку, а також в комплекті Ви отримуєте відкритий банківський рахунок. У нас Ви також отримаєте юридичний і бухгалтерський супровід діяльності фірми

Купити готову польську фірму

У нас Ви можете купити польську фірму, просто вибравши вподобану назву зі списку готових підприємств. В основному ми пропонуємо компанії, які раніше не вели діяльності, і спеціально були створені для продажу, тобто це так звані "поличні компанії". Але при бажанні Ви можете придбати у нас і такі фірми, які вели діяльність і мають якусь історію.

Рахунок у Польському банку для українця

Хочете відкрити рахунок в польському банку, але не знаєте з чого почати? Тоді сміливо пишіть або телефонуйте нам прямо зараз. Ми проконсультуємо Вас з усіх питань відкриття рахунку в Польщі, розповімо про умови польських банків, професійно і швидко допоможемо Вам відкрити рахунок в польському банку, навіть без Вашого приїзду до Польщі.

Україномовний бухгалтер в Польщі

Кожна компанія в Польщі повинна вести бухгалтерський облік і подавати річний фінансовий звіт. Без знання мови іноземцю знадобиться україномовний бухгалтер в Польщі. Наша компанія надає професійні послуги бухгалтерії як для малих, так і великих фірм на території всієї Польщі.

Зняти квартиру у Варшаві

Якщо Ви хочете зняти квартиру у Варшаві, то саме ми зможемо Вам у цьому допомогти. Підбір житла здійснюється відповідно до побажань клієнта. Ми допомагаємо знайти житло в Варшаві як студентам, так і працюючим у Варшаві людям і підприємцям.

Перекладач у Варшаві

Ви не знаєте польської або англійської мови, і їдете до Варшави? Вам потрібен перекладач у Варшаві? Ми допоможемо Вам знайти спільну мову з іноземцями, і зробимо Ваш візит до Варшави успішним.

Присяжний перекладач у Польщі

Якщо вам потрібен присяжний переклад ваших документів в Варшаві або іншому місті Польщі, ми все організуємо для вас. Ми пропонуємо послуги присяжного перекладу на польську майже з усіх мов.

Наші послуги

Юридична компанія INPOLAND – надійний партнер!

Наша компанія надає якісні послуги в сфері імміграції в Польщу і підтримки іноземців в Польщі. Якщо Ви замислюєтеся як іммігрувати до Польщі з України, або будь-якої іншої країни, то Вам напевно будуть цікаві послуги, які ми пропонуємо нашим клієнтам. Імміграція в Польщу з України на сьогоднішній день стала дуже популярною темою, на якій з тих чи інших причин багато хто зосередився. Через необізнаність в цій темі, міграція до Польщі багатьом видається як складний, незрозумілий і дорогий захід. Ми ж робимо цей процес легшим, роз’яснюючи клієнтам всі тонкощі міграції до Польщі та супроводжуючи їх в багатьох питаннях, пов’язаних з реєстрацією фірм, веденням бізнесу, навчанням, орендою житла, проживанням в Польщі. Зателефонуйте або напишіть нам, і ми відповімо на всі питання, розвіємо сумніви, підкажемо і допоможемо у Вашій конкретній справі.