Україномовний бухгалтер в Польщі

Послуга ведення бухгалтерії для польських компаній

Бухгалтерские услуги в Варшаве - фото 1
Бухгалтерія в Польщі – важливий елемент для кожної компанії.

Бухгалтерський облік в Польщі веде кожна компанія – це правило. Відповідно, бухгалтерські звіти щомісяця повинні здаватися на перевірку в податкову службу. У разі нездачі бухгалтером фінансового документа у встановлений час, штрафних санкцій не уникнути.
Згідно з цим правилом, бухгалтер кожної фірми повинен надавати два види звіту: звіт з податку на прибуток – польський варіант – CIT, а також звіт по ПДВ, в польській мові використовується термін VAT. Податки в Польщі для юридичних осіб є обов’язковими і повинні виплачуватися відповідно до законів країни. Для тих, хто не є професіоналом у фінансових питаннях, послуги бухгалтера в Польщі не будуть зайвими.

Правила для нових фірм

Якщо Ви тільки що відкрили свою компанію в Польщі, то необхідно врахувати наступні правила і закони. Молода фірма з перших днів здійснення своєї роботи зобов’язана укласти спеціальний договір з організацією, яка надає такі обов’язкові послуги як ведення бухгалтерського обліку в Польщі, а також складання і подача фінансових звітів. Як бачите, бухгалтер в Польщі необхідний кожній працюючій компанії, особливо новоспеченій.

Бухгалтерський облік в Польщі: особливості та деталі

Кожна новостворена ​​польська організація має право подавати звіти CIT щомісяця або щокварталу. Але звіти по VAT бухгалтер молодого підприємства Польщі зобов’язаний здавати кожен місяць. Без затримок і пропусків. Нова фірма може отримати право на подачу звітів VAT за більш спрощеною процедурою, тобто один раз в квартал, але лише через 1 рік діяльності підприємства.
Що стосується фінансового річного звіту, бухгалтер повинен подавати його не тільки в податкову інспекцію, а й до реєстру підприємств Польщі.

Як видно, без професійної послуги бухгалтера в Варшаві та інших польських містах новачкам не обійтися. Нерідко їм потрібні саме україномовні бухгалтери в Польщі.

Бухгалтер, Варшава: допомога кваліфікованого фахівця.

Якщо Вашій фірмі необхідна допомога з юридичних або фінансових питань, представляємо нашу юридичну компанію INPOLAND. Сайт inpoland.com.ua завжди до Ваших послуг. А наш польський офіс знаходиться у Варшаві.

Переваги компанії INPOLAND:

– Відмінна компетенція в сфері бухгалтерії;
– Постійне навчання та підвищення професійного рівня;
– Робота з компаніями з Варшави, Любліна, Гданська, Кракова, Познані та інших міст Польщі, незалежно від місця реєстрації.
– Співпраця з компаніями різної спрямованості (міжнародна торгівля, IT-послуги, фінансова, будівельна, рекрутингова, готельна, ресторанна і інші сфери діяльності).
– Надання додаткової послуги – російськомовний бухгалтер в Польщі.
– Зацікавленість в кожному замовнику і персональний підхід.

Все річні податкові звіти, які створює бухгалтер у Варшаві, Кракові та інших польських містах, складаються відповідно до вимог закону країни і направляються на розгляд податкової інспекції в Польщі, а також для Державного судового реєстру країни.
З нашим бухгалтером Ви можете бути впевнені за репутацію своєї фірми і її фінансові справи. Україномовний бухгалтер в Польщі впорається з будь-яким поставленим перед ним завданням. Перед виконанням робіт бухгалтером конкретно встановлюється термін їх виконання та обговорюються всі нюанси.

Договір, як гарантія якості послуг бухгалтера в Польщі

Перш ніж почати співпрацю з потенційним клієнтом, наша компанія підписує договір про виконання послуг бухгалтера в Польщі. Він складається відповідно до законодавства. Бухгалтер дослівно передасть Вам зміст документа.

Договір закріплює за бухгалтером наступні послуги:
– Ведення бухгалтерських книг на підставі положень законодавства Польщі.
– Складання балансу та оборотно-сальдових відомостей.
– Інвентаризація основних засобів компанії і їх оцінка.
– Підготовка та подача звітів, декларацій, за місяць, квартал або рік, включаючи CIT, VAT, відповідно до вимог законодавства Польщі для податкових та інших служб.
– Визначення фінансового результату.
– Заповнення декларацій бухгалтером (у тому числі ZUS) відповідно до законодавства держави.
– Оповіщення керівництва фірми про зміни в податковому законодавстві країни.
– Представництво в податковій інспекції країни.
– Обслуговування при призупиненні діяльності організації, а також ліквідації польської фірми.
– Детальне консультування клієнта з питань бухгалтерії.

Кожна компанія, зареєстрована в Польщі, повинна підписати договір з бухгалтерської фірмою і доручити їй ведення бухгалтерії і подачу вищевказаних звітів і документів.

Бухгалтерія в Варшаві: вигідні умови для клієнтів

Вартість послуг на бухгалтерію розраховується індивідуально. Все залежить від сфери діяльності компанії, числа транзакцій, які реалізуються замовником за один місяць. Ціна за роботу бухгалтера в Польщі пропорційно збільшується разом з кількістю бухгалтерських документів, які подаються клієнтом на обробку.

Якщо Ви хочете замовити таку послугу, як україномовний бухгалтер в Кракові, Варшаві чи іншому польському місті, залишайте заявку на нашому сайті або по телефону. Співробітники компанії INPOLAND швидко сконтактуються з Вами та запропонують послуги компетентного бухгалтера. А також на професійному рівні вирішать всі завдання, що стосуються бухгалтерії у Варшаві та інших польських містах.

Оставить отзыв

avatar
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (8 оценок, среднее: 4,88 из 5)
Loading...