Відкрити рахунок в польському банку нерезиденту фізособі

Открыть счет в польском банке - фото 1

Ви хочете відкрити рахунок в польському банку?

Співробітники нашої компанії допоможуть Вам відкрити рахунок в банку Польщі і забезпечать супровід на всіх етапах. З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально. Виходячи з побажань замовника, ми допоможемо вибрати відповідний банк і відкрити банківський рахунок українцю або іншому нерезиденту.

Для надійного зберігання клієнти можуть також відкрити депозитарну банківську скриньку в Польщі.

Польські банки і умови відкриття рахунків

 
Назва банку, сайт, логотип і коротка інформація Основні комісії Ціна відкриття

ING Bank — https://www.ing.pl

Валюти рахунків: PLN, USD, EUR, GBP

Мультивалютна карта VISA з функцією PayPass, Apple Pay, Google Pay

Інтернет-банкінг, додаток для смартфона і планшета

Обслуговування рахунків – без оплат.

обслуговування банківської карти – 1,68 євро на місяць

отримання платежів – без оплат

Зняття готівки в касі – 2,20 євро за зняття

Зняття готівки в банкоматах – 3% від суми

Переказ у валюті ЄВРО – 2,5 євро/переказ

Переказ у валюті ДОЛАР – 9,6 євро/переказ

З особистим приїздом: 150 євро

дистанційно: 350 євро

отримання карти і висилка кур’єром: 50 євро


Bank Pekao — https://www.pekao.com.pl

Мультивалютна карта Mastercard з функцією PayPass, Apple Pay, Google Pay

Можливість замовлення карт VISA окремо для кожної валюти

Інтернет-банкінг, додаток для смартфона і планшета

Обслуговування рахунків – 1,40 євро на місяць.

Обслуговування банківської карти – 0,70 євро на місяць

Отримання платежів – без оплат

Зняття готівки в касі – без оплат

Зняття готівки в банкоматах – 2% від суми

Переказ в валюті ЄВРО – 2,30 євро/переказ

Переказ в валюті ДОЛАР – 0,50% min 7 EUR max 59 EUR

З особистим приїздом: 150 євро

дистанційно: 350 євро

отримання карти і висилка кур’єром: 50 євро


Millennium bank — https://www.bankmillennium.pl/

карта VISA з функцією PayPass і Apple Pay у валюті PLN

окрема карта Mastercard для валюти EUR

Інтернет-банкінг, додаток для смартфона і планшета

Обслуговування рахунків – 1,90 євро на місяць.

обслуговування банківської карти – 1,70 євро на місяць

при надходженні на рахунок мінімум 240 євро на місяць і хоча б 1 оплаті картою в місяць вищевказані оплати не нараховуються

Зняття готівки в банкоматах – 2,5% від суми

Отримання переказів – без оплат

Зняття готівки в касі – без оплат

Переказ у валюті ЄВРО – 1,20 євро/переказ

Переказ у валюті ДОЛАР – 0,5% min 4,70 євро max 30 євро

З особистим приїздом: 150 євро

дистанційно: немає можливості

отримання карти і висилка кур’єром: 50 євро

Як відкрити рахунок в банку Польщі нерезиденту?

Відкриття рахунку в польському банку дистанційно – послуга, що надається для фіз. осіб. Вона дуже зручна для іноземців, оскільки щоб відкрити рахунок, зовсім необов’язково робити візу і приїжджати в польський банк.

Всі документи, в тому числі і карти, замовник отримує в країні свого проживання. Тобто відкрити рахунок в польському банку українцю не є складною процедурою.

Кожен клієнт може отримати мультивалютну картку, за допомогою якої можна робити покупки і оплачувати послуги в оффлайн і онлайн-сервісах, а також використовувати карту для роботи з різними платіжними системами. У банку Польщі можна відкрити рахунок в національній польській валюті, доларах, євро.

Є можливість оформити рахунок дистанційно, тобто без особистої присутності. Вся процедура за часом займе близько 12 робочих днів. Якщо ж ви хочете відкрити його в Польщі за один день, необхідно приїхати безпосередньо в банк і відкрити на місці.

Як вибрати банк в Польщі?

якому саме відкрити рахунок вирішувати Вам. Кожен з представлених нижче банків має широку мережу відділень на території країни і вважається одним з найбільших і надійних в Польщі.
Для більшої зручності в управлінні своїми грошима пропонується використання послуги інтернет-банкінгу та спеціальних додатків для мобільних пристроїв (смартфонів, планшетів і т.д.).

Програми додатків вдосконалені і добре захищені, щоб клієнти могли управляти грошовими коштами в будь-якому куточку світу. За свій капітал, що зберігається в банку, клієнт може бути спокійний. Співробітники не мають права нікому розголошувати інформацію про рахунки і транзакції, крім випадків коли цього вимагають міжнародні протоколи, наприклад, CRS або FATCA. Якщо країна Вашого громадянства підписала відповідний договір з Польщею, то швидше за все податкові органи Вашої країни отримають інформацію про всі відкриті рахунки та суми коштів на них.

Надійність

Якщо хочете відкрити рахунок в банку Польщі, то зверніть увагу на його вік. «Серйозний» банк Польщі, якому не більше місяця, краще не розглядати в даному випадку, бо це може бути банальне шахрайство. Кількість відділень і банкоматів в банках Польщі також підкреслює надійність. Зверніть увагу кому належить банк. Якщо він входить до складу міжнародної корпорації, фактор надійності збільшується. Ми працюємо тільки з надійними банками, які мають незаплямовану репутацію.

Зручність

Наявність інтернет-банкінгу – необхідна послуга в сучасному світі, щоб легко керувати своїми грошима незалежно від часу доби і місцезнаходження. Додаток для мобільних телефонів і планшетів поза сумнівом буде оцінений клієнтами. Можливість зробити все дистанційно може бути важливим критерієм при виборі.

Наша компанія працює з трьома польськими банками: ING Bank Śląski, Millennium bank (Міленіум) і Pekao Bank.

ING Bank Śląski – один з найбільших комерційних банків Польщі. Він працює з 1989 року і має близько 400 філій. З 1994 року котирується на фондовій біржі у Варшаві. Бере участь в системі страхування вкладів, працює з пенсійними накопиченнями. За своєю значимістю ING Bank Śląski займає третє місце в Польщі.

Встановлені банком ING ліміти для фізичних осіб

Існують обмеження при знятті готівки в банкоматі: в добу можна зняти не більше 10 000 злотих, що становить близько 2300 євро.
Клієнт ING може знімати будь-які суми з рахунку в касі будь-якого відділення, але за попереднім замовленням. Якщо сума транзакції буде перевищувати 5 000 євро за один раз, то має сенс попередити співробітників в банку по телефону.

Millennium (Миллениум)
Працює з 1989 року. Входить в структуру фінансового холдингу Португалії. Має велику кількість банкоматів і відділень. Телефонні консультанти, що володіють російською та українською мовою, дадуть відповідь на всі запитання клієнта, якщо виникнуть якісь труднощі під час користування послугою.

Pekao Bank
Утворений в 1929 році і є одним з найстаріших. На території країни – 1000 відділень.
У Польщі Pekao Bank є першим, хто почав працювати на фондовому ринку. За величиною активів посідає друге місце.
Кожен з представлених польських банків входить в категорію надійних тому відкрити банківські рахунки можна в будь-якому з них. Всі вони працюють з іноземцями (нерезидентами) та надають послуги інтернет-банкінгу.
Слід звернути увагу на умови відкриття рахунків і карт, і умови їх подальшого утримання. У кожному банку Польщі вони різняться. Потрібно також знати, що поняття рахунку та карти в банку Польщі мають суворе розмежування.
Спочатку потрібно відкрити рахунок, а потім отримати карту як можливий спосіб доступу до нього. При переказі грошей слід вказувати номер рахунку, а не номер карти.

Робіть правильний вибір!

Відкрити банківський рахунок в Польщі – означає покласти свій капітал в надійне місце і перебуваючи в будь-якій точці світу, вільно розпоряджатися грошима за допомогою інтернет-банкінгу і мобільних додатків.

6
Оставить отзыв

avatar
newest oldest
Олег
Guest
Олег

Спасибо вашей организации, и непосредственно консультанту Андрею,который помогал мне. Все было оперативно,качественно,профессионально. С вами приятно иметь дело.

Елена
Guest
Елена

Грамотно, качественно, быстро. Очень довольна сотрудничество.

Эльдар Савельев
Guest
Эльдар Савельев

Спасибо компании inpoland за быструю реакцию и помощь в открытии счета в Польше! Все было сделано профессионально, на высшем уровне! Буду советовать друзьям

Andr
Admin

Спасибо и Вам за сотрудничество!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (19 оценок, среднее: 4,79 из 5)
Loading...