Купити фірму в Польщі

Купівля фірми в Польщі на сьогоднішній день все більш актуальна серед іноземцівКупить компанию в Польше - фотогафия 2

Купити компанію в Польщі на даний час нескладно. Є можливість купити фірму з оборотами в Польщі або придбати абсолютно нову компанію, без історії. Багатьох приваблює готова фірма, придбати її не складає труднощів.

Що являють собою готові фірми в Польщі; які етапи включає придбання нового бізнесу; чи багато часу займе оформлення документів; у скільки обійдеться готова компанія в Польщі і деякі інші нюанси ви дізнаєтеся з цієї статті, де буде роз’яснено, як купити готову польську фірму.

Готові фірми в Польщі – Пропозиції

Багатьох бізнесменів, в тому числі з Росії, Білорусі, України, все частіше привертає покупка саме компанії польської. Це може бути пов’язано зі стабільним економічним розвитком Польщі; близькістю і привабливістю європейського ринку, а також тим, що створити бізнес в Польщі стало досить просто і швидко. У цій країні стати власником фірми можна за 1 день.

Продаж готових фірм – послуга, яку пропонують багато організацій. У їх числі і наша юридична компанія INPOLAND, яка знаходиться в самій Варшаві. Основна спеціалізація – продаж готових компаній.

Якщо точніше, ми займаємося реєстрацією фірм, а потім продаємо готові організації клієнтам. В основному, це компанії з обмеженою відповідальністю – «спулка» в Польщі. Наші готові ТОВ (spólka zoo) ніколи не вели будь-якої діяльності і не мають:
– ніяких зобов’язань;
– працевлаштованих співробітників;
– юридичної історії;
– історії бухгалтерського обліку і продажів;
– заборгованостей;
– кредитів, позик, фінансування.

Як правило, готова фірма в Польщі цікавить тих клієнтів, кому необхідно терміново розпочати господарську діяльність, хто готовий купити готове підприємство, бо не має часу реєструвати нову фірму, адже процедура може розтягнутися на місяць-два. Та й розібратися з великою кількістю документів при реєстрації не всім під силу. Якщо зацікавила фірма в Польщі, купити її допоможуть наші кваліфіковані фахівці.

Як купити товариство з обмеженою відповідальністю в Польщі – Етапи:

Картинка о этапах покупки польской фирмыЩоб купити польську компанію, клієнт повинен приїхати до Варшави, де проходить вся процедура оформлення.
• Спочатку клієнт вибирає яку компанію купити із запропонованих нами варіантів і назв, які ми надсилаємо за запитом.
• Якщо зацікавила готова фірма в Польщі, вартість її відразу розраховується з урахуванням всіх послуг.
• Визначається дата покупки.

Для того, щоб купити фірму в Польщі, вам необхідно:

• Прибути до Варшави в той день, який був обговорений заздалегідь.
• Оформити документи у нотаріуса:
– купити частки компанії,
– призначити директора фірми.
• Відкрити банківський рахунок для підприємства.

Ми продаємо фірми зареєстровані як платники ПДВ (VAT), так і не зареєстровані до ПДВ (VAT). Фірма, яка зареєстрована як платник VAT, має європейський VAT- номер. Це дуже важливий момент, тому що фірми із Західної Європи мають більшу довіру до польських компаній з VAT- номером.

Як бачите, купити готову фірму за 1 день цілком реально. Коли всі документи оформлені у нотаріуса і отримані доступи до банківського рахунку, компанія повністю готова до роботи і може почати свою діяльність.

Купити готову компанію означає отримати:

Готовая польская компания - фото 1– Готове до роботи підприємство;
– Діючий рахунок в банку в польській і інших іноземних валютах.
– Статут компанії і виписку з реєстру в електронному варіанті;
– Юридична адреса компанії, оплачена на 1 рік, з послугою отримання та пересилання сканів поштової кореспонденції на e-mail клієнта (так званий “віртуальний офіс”)
– Виготовлену печатку.

Якщо ще роздумуєте, де купити компанію, Польща – відмінний вибір поза сумнівами. Уточнити скільки коштують наші послуги можна написавши або зателефонувавши нам прямо зараз.

Послуги INPOLAND – справжня знахідка для іноземців в Польщі. Наші фахівці захистять вас від паперової бюрократичної тяганини і допоможуть купити готове підприємство. А свій час і сили ви зможете витратити на розвиток нового бізнесу.

6
Оставить отзыв

avatar
newest oldest
Елена
Guest
Елена

Периодически покупаем готовые польские компании у inpoland, всегда быстрое и качественное оказание услуги, счет в банке открывается в тот же день, поддержка по телефону после открытия фирмы и счета – бесценный бонус! Спасибо, всегда приятно с Вами работать!

Александр Кравченко
Guest
Александр Кравченко

Благодарю компанию INPOLAND за быстрое оформление продажи польской компании, все сделали в срок и дали максимум информации по дальнейшей деятельности и особенностях ведения бизнеса в Польше! Удачи, буду рекомендовать друзьям!

Алексей (г. Москва)
Guest
Алексей (г. Москва)

Хотели открыть новую фирму, но поняли, что быстрее будет купить готовую польскую фирму, набрели на этот сайт и не пожалели! Консультанты уделили нам полное внимание, организовали покупку компании у нотариуса в Варшаве в удобные нам даты, помогли открыть счета в банке. В общем советую, замечаний нет!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (11 оценок, среднее: 4,73 из 5)
Loading...